• şu 4 günde o kadar çok şey yaşadım ki anlatmak ve anlamak çok zor (olumlu ve olumsuz olarak) ancak bunlardan çıkartıgım tek sonuç ben buraya aitim ve geleceğim bu şehir bu kultur ve bu insalar üzerine kurulu. Geldiğim ilk günden beri yabancı bir ülkede hissetmedim kendimi halada öyle hissediyorum umarım değişmez….

  Şu an anladığım kadarıyla insanların neden dönmediğinide anlıyorum sanırım bende dönmeyeceğim çok iddalı mı oldu acaba ?

  Posted by galip @ 5:03 am

  Tags: ,

5 Comments to 4.Gün

 • Galipcim Moskova’ya sağ salim varmana ve orayı kısa sürede benimsemene çok sevindim. :)) Sen yine de büyük konuşma bance. :)) İlk başta zorluklar yaşaman çok doğal ama zamanla nasıl üstesinden geleceğini öğrenirsin.:)
  Kendine çok iyi bak! :))

 • Sevgili Gigercek,
  Bir şehre, bir ülkeye alışmak zor degil bence. Onu benimsemek de senin yaşam şeklinle ilgili.. Ama geride bıraktıklarına ve yapmak istediklerine baktığında ne görüyorsun o önemli.. Bazen insan geride bıraktıklarını özlüyor… AMa hayat senin… Nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşamalısın. Yeter ki, tadını çıkartırken; geride bıraktığın, sahip olduğun şeyleri yitirme… Ben bu dengeyi kuracağını düşünüyorum. Seni orda zorluklar beklese de, üstesinden her zamanki gibi geleceksin tabii ki… Kaçar mı “gerçek”!!! Herşey yalan, hep “gerçek” ;)))) Kendine dikkat et oralarda… Yapabileceğimiz ne varsa haberimiz olsun. Kolay gelsin sana.
  burcu (the real one) ;))

 • Galipcim alıştın heralde oralara. Yazılarında bahsettiğin şehre ait olumlu düşüncelerinin motivasyonunu artırmasını umuyorum.
  Geleceğinin o şehrin, kültürün ve insanlarının üzerine kurulu olduğuna bu kadar kısa zamanda karar vermen beni düşündürüyor dostum.
  Almadan verme Galipim.
  Yanındayım…

 • galip blog gerçekleri açıklamak için yazılmalı. bazı gerçeklerı saklayamazsın. herşeyi anlat 🙂

 • galibim, hemen benimseme, daha yeni gittin, geri gelecen dimi lem :)…

  Dikkatli ol oralarda, yardımsever kızlar mızlar fazla takılma, hostel’i hatırla 😀

  öpüyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *