• 15 Temmuz 2016 Cuma günü Raunda Büyükelçiliğinin Resepsiyonu’na katılmıştım. O sırada yurt dışından Ankara’ya gelen üst düzey bir heyette olan arkadaşımdan mesaj aldım buluşalım diye aslında başka planlarım vardı ama kendisini çok sevdiğim için kıramadım ve onlarla buluştum. Birlikte yemek yedik sonra dışarı çıkalım dedik 4 kişi hepside kendi devletlerinde üst düzey görevlerde olan arkdaşlarımla dışarı çıktık ortak ve sevdiğimiz bir arkdadaşımızın grubunu canlı olarak dinliyorduk. Sonra mesajlar gelmeye başladı dışarı çıktığımda F16 sesleri Ankara’yı inletiyordu. Bir kaç arkadaşımı aradım ve durumu anladım. Hemen birlikte olduğum dostlarıma olağan üstü bir durumun olduğunu ve onları otellerine bırakmak gerektiğini söyledim. İvedilikle arabaya atladık ve onları otellerine bıraktım yarın ki uçaklarının iptal olabileceğini söyledim velasıl kelam uçakları iptal oldu ülkede malumunuz olaylar gerçekleşti. Hep beraber bu olayları yaşadık, gördük duyduk hissettik, yaralandık, öldük, şehit olduk.

    Ülkemizin yaşadığı bu olağanüstü durum karşısında yaşamını yitiren kayıplarımız huzur içinde yatsın ve yararılarımız acil şifalar bulsun.

    Ülkemizin geleceği şimdi eskisinden de daha parlak ve aydınlık olacaktır. Başta Halkımız olmak üzere, Cumhurbaşkanımıza, Hükümütimize ve Güvenlik güçlerimize güveniyoruz bundan sonra gerçek Türkiye’nin Şahlanışı başlayacaktır.

   

Recent Comments

  • Komisyonsuz bir yontem VAR. fakar arkadasindedigi gibi kur f...
  • Merhaba. Bu yazının güncel olarak devamı gelecek mi? sab...
  • Dediğin doğru Türkiye ve Rusya bunu bir şekilde atlatır...
  • Güzel olmuş eline sağlık. Uranyum olayını da ekle.
  • Koltuklar bürosit gibi sanki!...